Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Ödeme Seçenekleri
 • PayNet

  PayNet, distribütör firma'nın bayilerinin, kendi müşterilerine yapacakları ürün ve hizmet satışlarını kredi kartı ile tahsil etmelerine yarayan güvenli ödeme sistemi altyapısıdır.

  Müşterinin satın alma esnasında seçeceği kart ve taksit sayısına göre hazırlanan ödeme emri e-posta ile müşteriye gönderilir. Müşterinin, gönderilen e-posta yoluyla bankasının güvenli ödeme sayfası üzerinden 3D secure sistemi ile kendi bilgisayarında ödeme işlemini tamamlaması sağlanır.

  PayNet, işlem hacmi sayesinde bankalarla yaptığı anlaşmalarla kullanıcılarına uygun komisyon oranları ile taksitli alışveriş imkanı sunar. Bu durum ürünlerin daha uygun fiyatlarla sunumunu sağlar.  

  PayNet sadece 3D Secure ile çalışmaktadır. Kart sahibi bilgisi dışında işlem yapılması bu sayede engellenmektedir.

  PayNet seçeneği tercih edildiğinde müşteriye gönderilen E-Posta ödeme talebinin geçerlilik süresi 24 saattir. Bu sürede tamamlanmayan ödemeler için müşteri tarafından yeniden ödeme emri talebinde bulunulmalıdır.

 • Kredi Kartı İle Ödeme

  parmakucunda.com kredi kartı ile ödeme seçeneği Türkiye İş Bankası A.Ş. sanal posu ile 3D Secure güvenli ödeme sistemi tanımlı olarak çalışmaktadır.

 • 3D Secure

  3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları -Visa ve MasterCard- tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

  Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında kart sahibine Bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

  3D Secure uygulaması hırsızlık ve sahtekârlık olaylarının önüne geçmek için geliştirilmiş bir yöntemdir. 3D Secure sistemiyle satış yapan bir siteden alışveriş yaptığınızda, kart bilgilerini girdikten sonra karşınıza kartınızın şifresini soran bir ekran geliyor. Bu aradaki işlemler banka tarafında yapıldığından dolayı ve arada gidip gelen veriler şifreli olduğundan güvenlik açısından bir sorun oluşturmuyor.

  3D Secure Sistemine kayıt olarak, İnternet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.